Pastırmacı Sözünü Tuttu

7/06/2012, 02:19

Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı'nın, seçim öncesi sözünü verdiği halısahanın açılışı gerçekleşti.

Biga’ya bağlı Gümüşçay Beldesi’nde, belediye tarafından geçtiğimiz ay yaptırılan halı sahanın açılışı cuma akşamı gerçekleştirildi. Ayrıca bu sahada düzenlenen ilk turnuvanın finalistlerine de ödülleri verildi.

Yaklaşık bir ay süren turnuva sonunda şampiyon olan Hacıköyspor, kupasını AKP Çanakkale Milletvekili Mehmet Daniş’ten aldı. Biga Belediye Başkanı Mehmet Özkan şampiyon takıma madalyalarını takdim ederken Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı’da birincilik para ödülünü takım kaptanına verdi.

Törende konuşan AKP Çanakkale Milletvekili Müjdat Kuşku, Gümüşçay’da amatör spor kulübünün daha faal olması gerektiğini belirterek bu halısahanın Gümüşçaylı gençlerin spor yeteneğini kamçılayacağını ve Gümüşçayspor’un artık faal olarak amatör liglerde mücadele etmesi gerektiğini vurguladı. Milletvekili Mehmet Daniş ise, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı’yı seçimlerin ardından geçen süre boyunca verdiği sözleri tutmasından ötürü tebrik etti.

Yoğun katılımın gerçekleştiği iftar yemeğinin ardından yapılan ödül töreni ve konuşmalardan sonra kurdele kesimi gerçekleşti. Halısahanın açılış kurdelesini kesen milletvekilleri, saha içinde şampiyon takımın kalecisine penaltı atmayı da ihmal etmedi...

Organizasyona Milletvekilleri, Biga ve belde belediye başkanlarının yanı sıra işadamı Davut Doğan, Çanakkale AKP kadın kolları ve gençlik kolları başkanları ve MHP Biga İlçe Teşkilatı Başkanı Mehmet Ali Çetin de katıldı..

 

Diğer Yazılar
Tüm Yazılar...