GÜMÜŞÇAY ORTAOKULUNDAN MUHTEŞEM MEZUNİYET TÖRENİ YAPTI

19/06/2013, 10:14

                Gümüşçay Atatürk Ortaokulu Mezuniyet Töreni yaptı. Törene Başkanımız Adnan PASTIRMACI, Okul Müdürü Sebahattin ERİŞ, Karakol Komutanı Tahsin BODUR ve eşleri Okul Öğretmenleri, Öğrenci Velileri ve Beldemiz halkı katıldı.

            Açılış konuşmalarının ardından bir dakikalık saygı duruşu yapıldı ve İstiklal marşı okundu. Konuşmalarda Okul Müdürümüz eğitim ve öğretimde velilerinde rolünün büyük olduğunu, okul yaşamının bitmeyip hızla devam ettiğini ve gecenin düzenlenmesinde emeği bulunan herkese, başta Başkanımız Pastırmacı olmak üzere minnettar olduğunu belirtti. Başkanımız Pastırmacı ise öğrencilere bundan sonraki hayatlarında başarılar dileyerek, gidecekleri Okullarda Gümüşçay’ı en iyi şekilde temsil etmeleri gerektiğini ve bunu tüm hayatlarında hiçbir zaman akıllarından çıkarmamaları gerektiğini dile getirdi.

            Konuşmaların ardından mezun olan öğrenciler ile bir alt sınıfları arasında Bayrak devir teslimi yapıldı. Daha sonra eğlenceye geçildi. Eğlencede sinevizyon gösterisi, skeçler, şarkılar ve çeşitli gösteriler vardı. Katılan herkes bazen güldü, bazen duygulandı, bazen de öğrencilere eşlik etti.  Öğrencilerimiz’ in büyük çaba sarf ederek hazırladığı gösteriler, tüm katılımcıların beğenisini aldı. Tek kelimeyle Gümüşçay Ortaokuluna yakışır muteşem bir tören oldu.

            Okulda başarı gösteren ilk üç öğrenciye; Okul üçüncüsü Merve AKCAN'a Karakol komutanı Bodur tarafından eşofman takımı, Okul ikincisi İlknur ALYANAK'a Müdürümüz Eriş tarafından eşofman takımı ve ayakkabı, Okul birincisi Kübranur AKTAY' a Başkanımız  Pastırmacı tarafından Laptop hediye olarak verildi. Başkanımız Pastırmacı öğrencilerimizi heveslendirmek ve başarılarının artmasını sağlamak amacıyla başarılı öğrencilere her yıl hediye verileceğini dile getirdi. Okul Yaş Kütüğüne ismini çaktıktan sonra öğrenciler ve katılımcılar 10. Yıl Marşımızı okuyarak Mezuniyet Törenini bitirdiler.
2013/25/
                Belediye Başkanlığı olarak; öncelikle Öğretmenlerimizi kutlarız. Mezun olan tüm çocuklarımızı tebrik eder ve tüm hayatlarının başarı dolu geçmesini dileriz.

 

Diğer Yazılar
Tüm Yazılar...