PLAKET TAKDİMİ

13/03/2012, 16:25

ÜMÜŞÇAY BELEDİYE BAŞKANI ADNAN PASTIRMACI TARAFINDAN GÜMÜŞÇAY BELDESİNDE GÖREV YAPAN  ZİRAAT MÜHENDİSİ VOLKAN CAN A PLAKET TAKDİM EDİLDİ.

PLAKETİNİ VOLKAN CAN A VEREN BAŞKAN PASTIRMACI " 2007 YILINDAN İTİBAREN GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞINCA GÜMÜŞÇAY BELDEMİZE ZİRAAT MÜHENDİSİ OLARAK ATANAN VOLKAN CAN GÖREVDE BULUNDUĞU 5 YIL İÇİNDE BİRÇOK ÇİFTÇİ TOPLANTISI, DEMONSTRASYON, TEKNİK GEZİ VE KURS DÜZENLEYEREK  ÇİFTÇİMİZİN UFKUNU GENİŞLETMİŞTİR. ZİRAAT FAKÜLTEMİZ İLE ADETA BİR KÖPRÜ GÖREVİ ÜSTLENİP ÇOK SAYIDA SAYGIDEĞER DOÇENT VE PROFESÖRLERİMİZİN BELDEMİZDE KONFERANSLAR VERMESİNİ SAĞLAMIŞTIR. BU BAŞARILI ÇALIŞMALARI İLE YALNIZCA BELDEMİZ ÇİFTÇİLERİNİN DEĞİL ÇEVRE KÖYLERDEKİ ÇİFTÇİLERİMİZİNDE TAKDİRİNİ KAZANMIŞ VE YAPTIKLARI ÜRETİMDE MODERN TARIM TEKNİKLERİNİ KULLANMALARINDA BÜYÜK KATKILARI OLMUŞTUR.VOLKAN CAN GÜMÜŞÇAY İÇİN BİR ŞANSTIR DEDİ.

VOLKAN CAN İSE YAPTIĞI KONUŞMASINDA " GÜMÜŞÇAY BENİ BAĞRINA BASTI. ÇOK HEYECANLIYIM, DUYGULUYUM VE MUTLUYUM. GENÇ VE DİNAMİK BAŞKANIMIZ SAYIN ADNAN PASTIRMACININ ŞAHSINDA BENİ BU ÖDÜLE LAYIK GÖREN TÜM GÜMÜŞÇAY HALKINA VE ÇİFTÇİLERİME SAYGILARIMI SUNUYOR TEŞEKKÜR EDİYORUM " DEDİ.

image

 

Diğer Yazılar
Tüm Yazılar...