DOĞTAŞTAN BELDEMİZE BÜYÜK HAYIR

25/10/2013, 16:41

                 Doğanlar Yatırım Holding ( DOĞTAŞ ) Ailesinin en küçüğü ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat DOĞAN, eşi Olcay DOĞAN adına Gümüşçay’ da Anaokulu yaptırıyor.
 
                   Olcay DOĞAN Hanımefendi Gümüşçay Beldesinde doğmuş ve büyümüştür. Olcay Hanımın doğup büyüdüğü yere böyle güzel bir hayır yapılmasına ön ayak olması takdire şayan bir durumdur. Başkanımız Pastırmacı Olcay Hanım’ a sonsuz şükranlarını belirterek şahsı ve tüm Belde halkı adına teşekkür etmiştir.
 
                   Gülben ERGEN’ in Başkanlığını yaptığı okul öncesi eğitime değer veren ve çeşitli bölgelerde ana okulu yapan  ‘ÇOCUKLAR GÜLSÜN DİYE DERNEĞİ’ ne sponsor olan DOĞTAŞ ailesi sayesinde Beldemiz Anaokulu yakın zamanda yapılmaya başlanacaktır.
 
                  Eğitimin önemine değer veren Başkanımız Adnan PASTIRMACI’ nın girişimleri sonucu gerçekleşen geleceğimiz için önemli olan, bu çalışma Beldemiz için büyük önem taşımaktadır.
 
                Aralık ayı içerisinde açılışı yapılacağını ve açılış törenine Gülben ERGEN inde katılacağını dile getiren Başkanımız Pastırmacı; DOĞTAŞ Ailesine, Murat DOĞAN’ a, eşi Olcay DOĞAN’ a ve Gülben ERGEN’ e sonsuz teşekkürlerini ileterek tüm halkımıza hayırlı olmasını diledi.
 
 
 
                                                                                                                       GÜMÜŞÇAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI

 

Diğer Yazılar
Tüm Yazılar...