GÜMÜŞÇAY İÇİN ÖNEMLİ BİR GÜN

2/07/2013, 11:02

                    Hoşap Çayı ıslahı ihalesi bugün yapılıyor. Beldemize farklı bir görünüm kazandıracak olan ıslah çalışmasının ihalesi bu gün yapılacak ve 2 yıldan az bir sürede bitirilecek.
 
            Başkanımız Adnan PASTIRMACI’ nın uzun süreli girişimleri sonucu yapılacak Islah çalışması sonrasında Beldemiz Hoşap Çayı etrafında yürüyüş alanları ve piknik alanları yapılabilecek, Beldemiz görünüşü daha çağdaş ve yaşanılabilir bir hale gelecektir.
 
                    Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü’ nün açtığı Gümüşçay Beldesi Hoşap Çayı Taşkın Koruma İnşaatı İhalesi bugün Çanakkale DSİ 252. Şube Müdürlüğün de saat 14:00’ da yapılacak. Yer İhaleyi alacak olan firmaya 5 gün içinde DSİ tarafından teslim edilecek ve işe başlanacaktır. Yer tesliminden itibaren 700 (YEDİYÜZ)  gün içerisinde iş bitecektir.
 
                    İhalenin tüm Belde Halkımız’ a hayırlı olmasını diler, bu projenin oluşmasında katkısı ve emeği bulunan başta Sayın Başbakanımız' a, Sayın Bakanımız'a, Milletvekillerimiz' e, DSİ Genel Müdürlüğü' ne, Balıkesir DSİ Bölge Müdürlüğü' ne ve Çanakkale DSİ Şube Müdürlüğü' ne teşekkür ederiz.
 
 
GÜMÜŞÇAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI 

 

Diğer Yazılar
Tüm Yazılar...