İŞTE YENİ BELEDİYE BİNAMIZ

9/05/2013, 09:11

                      Yaklaşık 1 ay öncesi tadilatı ve yenileme işlemi başlayan Belediyemiz hizmet binasının dıış cephe kaplaması ve boyama işlemi nihayet sona erdi.

                       Belde meydanında bulunan ve ilk olarak göze çarpan Belediye hizmet binamızın dış cephesi oldukça yıpranmış ve hatta yer yer sıva dökülmeleri meydana gelmekteydi. Başkanımız Adnan PASTIRMACI duruma ileriye yönelik kesin acil çözüm bularak ve hatta imkanları zorlayarak hizmet binamızın bu hale gelmesini sağladı. Alt kattaki penncereler sökülerek yerlerine çift camlı pencereler takıldı, dış cephedeki, görüntüyü bozan klima üniteleri çıkartıldı. Önce binanın dış cephesi ısı ve soğuk geçirmeyecek şekilde kaplandı, daha sonra göze hitap edecek şekilde uyumlu renklerle boyandı. Binanın altı kısımları ve tretuvar geniş fayanslarla döşendi. 

                       Belediye hizmet binası alt katı tadilat çalışmaları devam etmektedir. Belediye olarak amacımızın Belde halkına daha iyi hizmet vermek, halkımızın yaşam koşullarını her daim bir üst seviyeye çıkarmak için her zaman aktif ve yenilikçi olacağını her fırsatta dile getiren Başkanımız PASTIRMACI, bunuda başaracak ve çalışmalarımıza devam edeceğiz.
 
                       Belediye olarak tüm bu gelişmeler ve çalışmalar karşısında ''Çalışınca Oluyor'' demekten kendimizi alamıyoruz. Ve tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyoruz. 

BELEDİYE BAŞKANLIĞI

 

Diğer Yazılar
Tüm Yazılar...